LG_mailpodpis_CZ-Architect-700x130_2022_1

logo

Meniny

pocasie16

                   3 dni  10 dní

Moj_zivot_na_gazdovstve_2022_startTešíme sa na videá a články - Môj život na gazdovstve (2)

V rámci iniciatívy Mladí v agrobiznise a na vidieku vyhlasujeme v poradí druhý ročník súťaže pre študentov stredných škôl poľnohospodárskeho zamerania „Môj život na gazdovstve“.

Práve v týchto dňoch, keď v médiách opäť nie je spomínaný agrosektor v pozitívnych súvislostiach, považujeme za dôležité priniesť do internetového prostredia závan mladíckej čistoty, úprimnej radosti a lásky ku krajine, zvieratám a ľuďom.

Tentokrát sa tešíme nielen na videá (do 5 min.), ale na tomto portáli radi zverejníme aj krátke články (1 strana) s ilustračnými fotografiami. O tom, ako sa mladí ľudia s elánom a nadšením starajú o polia, rastliny a zvieratá.

Tí, ktorí chcete prezentovať gazdovstvo na ktorom pracujete, zasielajte nám na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. videá alebo články s fotografiami od vyhlásenia súťaže do 10. apríla.

Podrobnejšie informácie o súťaži, aj o hodnotných cenách od našich partnerov, o ktoré budete zápoliť, nájdete v tomto linku na Farmársku revue. Súťaž je prezentovaná v závere relácie. Slávnostné vyhlásenie výsledkov plánujeme v júni – júli počas vysielania priameho prenosu Špeciálu Farmárskej revue.

O umiestení rozhodne počet zhliadnutí videí a čítanosť člankov. O držiteľoch špeciálnych cien rozhodne porota, zložená z odborníkov z radov organizátorov.

Neváhajte. Točne, píšte, fotografujte a posielajte.

Sme zvedaví ako gazdujete.


Ján Huba a Ján Škorňa, Iniciatíva Mladí v agrobiznise a na vidiekuNAJAKTUÁLNEJŠIE CENY AGROKOMODÍT

Online aktualizácia priamo z burzy Ceny na burze MATIF sú v EUR/t a ceny na burze CBoT v UScent/bušel. Aktualizované každých 10 minút

2021-08-agropoistenie

pottinger

agbiz-KUHN-performer

Ponuka našej vydavateľskej skupiny

 

agromagazin

pole

mechanizacia

chov